اخبار > جلسه ریاست و معاونین محترم پژوهشی و فرهنگی دانشگاه با اعضای هیات علمی دانشکده  چاپ        ارسال به دوست

در دانشکده مهندسی برگزار گردید.

جلسه ریاست و معاونین محترم پژوهشی و فرهنگی دانشگاه با اعضای هیات علمی دانشکده

 

 

 

با حضور ریاست و اساتید دانشکده برگزار شد:

نشست صمیمی سرپرست دانشگاه با اعضای هیات علمی دانشکده‌های مهندسی و فناوری، و علوم دریایی و محیطی

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، نشست صمیمی دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد سرپرست دانشگاه مازندران با اعضای هیات علمی دانشکده‌های مهندسی و فناوری، و علوم دریایی و محیطی در روز دوشنبه 29 فروردین 1401 برگزار گردید.

       براساس این گزارش، در این نشست که با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، هیات رییسه و اعضای هیات علمی این دو دانشکده برگزار گردید، دکتر علی‌نژاد ضمن برشمردن توانمندی‌ها و پتانسیل‌های موجود، به برخی اقدامات در خصوص تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی دانشکده مهندسی و فناوری اشاره و اظهار امیدواری کرد که با تکمیل این پروژه‌ها، مسیر رشد و تکامل آموزش و پژوهش در این دانشکده هموارتر گردد.

        سرپرست دانشگاه هم‌چنین با اشاره به از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه و حضور دانشجویان، از مسئولان و اعضای هیات علمی خواست تا با اهتمام بیشتر نسبت به تسهیل حضور دانشجویان به‌ویژه ورودی‌های 2 سال گذشته که برای نخستین بار در دانشگاه حضور می‌یابند، اقدام نمایند.

      لازم به یادآوری است که در ابتدای این نشست، دکتر علی اکبر عمویی رییس دانشکده‌های مهندسی و فناوری، و علوم دریایی و محیطی به ارایه گزارشی از وضعیت دانشکده پرداخت و در ادامه نیز برخی از اعضای هیات علمی دانشکده، مسایل و دیدگاه‌های خود را با سرپرست دانشگاه در میان گذاشتند.

 

روابط عمومی دانشکده مهندسی و فناوری١٢:٥٥ - دوشنبه ٢٩ فروردين ١٤٠١    /    شماره : ٣٢١٨٨    /    تعداد نمایش : ١٢٢خروج