اخبار > خریداری دستگاه تراش سی ان سی TME40  چاپ        ارسال به دوست

خریداری دستگاه تراش سی ان سی TME40

خریداری دستگاه تراش سی ان سی TME40

 

 

 

با حمایت‌های رییس دانشگاه و معاون اداری و مالی انجام شد:

خریداری دستگاه تراش سی ان سی TME40

       به گزارش روابط عمومی به نقل از روابط عمومی دانشکده فنی و مهندسی، در واپسین روزهای سال 1399، یک دستگاه ماشین تراش سی ان سی TME40 از محصولات تولیدی شرکت ماشین‌سازی تبریز جهت استفاده در حوزه‌های آموزشی و پژوهشی ذی‌ربط در دانشکده فنی و مهندسی، خریداری و تحویل دانشکده مذکور گردید.

       دکتر احسان عطایی رییس دانشکده با اعلام این خبر، افزود: ماشین‌های تراش سری TME40   به‌صورت اکونومیک(اقتصادی) و ترکیبی از المان‌های ماشین تراش یونیورسال وCNC   و با هدف برآورد نیازهای مختلف کارگاه‌های کوچک و متوسط و با در نظر گرفتن ساختار و اساس دستگاه CNC طراحی و ساخته شده است. بستر اصلی دستگاه به‌صورت تخت بوده و از بهترین مواد چدنی ساخته شده است.

       رییس دانشکده فنی و مهندسی سپس به برخی از ویژگی‌های دستگاه مورد نظر اشاره کرد و گفت: از ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به پایداری، استحکام، صلبیت بالای استراکچر اصلی ماشین، ریل‌های یکپارچه سخت‌کاری و سنگ‌زنی شده، سه نظام و مرغک هیدرولیکی با کاربردی آسان و تارت 6 ابزاره برقی اشاره کرد.

       دکتر عطایی ادامه داد: از دیگر ویژگی‌های این ماشین می‌توان به مجهز بودن به سیستم روغن‌کاری مرکزی و قابلیت ماشین‌کاری قطعاتی تا قطر f300mm  و طول 900mm  یاد کرد.

       در پایان یادآور می‌شود: دستگاه مذکور که با حمایت‌های رییس دانشگاه و معاون اداری و مالی خریداری شد، روز سوم فروردین ماه 1400 با حضور ریاست دانشکده فنی و مهندسی، رییس اداره پشتیبانی دانشگاه، رییس اداره امور عمومی دانشکده فنی و مهندسی و تعدادی از همکاران اداره پشتیبانی تحویل گردید.


 


٢٢:٤٧ - سه شنبه ٣ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ٢٨٥٦٥    /    تعداد نمایش : ١٢٣٣خروج