آزمایشگاه  مدار منطقی

 

برد مدار منطقی مدل DL-101دانشجویان روی این دستگاه بیشتر با پیاده سازی مدار های ترکیبی و ترتیبی و همچنین پیاده سازی مدارهای مبتنی بر میکرو کار می کنند.       برد اصلی MICUP 110  

برد اصلی MICUP 110  بیشتر برای  میکروکنترلر طراحی شده  و همچنین طراحی ماژولا و ترسیم شماتیک مداردر الویت کار با این دستگاه قرار دارد . دانشجویان بیشتر از کانکتورهای استاندارد تجهیزات آموزشی و همچنین  انواع ریزپردازنده ها ( همچون AVR ، PIC ، ARMو ....) و همچنین  کانکتورهای استاندارد تجهیزات آموزشی کاردارند.


برد گیت های منطقی (Logicup 2109 )

      

  

 دانشجویان  با استفاده از این بورد با عملکرد انواع گیت های منطقی  آشنا شده و پیاده سازی طراحی ماژولار  وترسیم کامل شماتیک و بلوک دیاگرام و همچنین آزادبودن اتصالات سخت افزاری ماژول ها جهت اتصال به ماژول های دیگر آشنایی پیدا می کنند.

برد کاربردی Micup 310

 

دانشجویان  بااستفاده از این بورد کاربردی بیشتر  با نحوه اتصال انواع ماژول های کاربردی به میکروکنترولر وهمچنین طراحی ماژولار و ترسیم کامل شماتیک و بلوک دیاگرام و تولید سیگنال مربعی با فرکانس های قابل تنظیم آشنا می شوند.


         سیستم آموزشی میکروکنترلرهای PIC/AVR/8051

درسیستم آموزشی میکروکنترلر مدل +RN-MICRO بایاسینگ تمامی بلوک‌ها انجام شده و تنها ورودی‌ها و خروجی‌های مورد نیاز برای برنامه نویسی جهت استفاده آسان‌تر کاربر بر روی دو سری ترمینال‌های نری و مادگی قرار داده شده است. به دلیل وجود پورت‌های USB در کلیه لپ تاپ‌ها و PC ها‌، پروگرامر +RN-MICRO از طریق پورت USB برنامه ریزی شده و قابلیت برنامه ریزی درون مدار در حین کار میکروکنترلر را نیز دارا می‌باشد.

میز کنترل ربات ها


ربات آتش نشان :  این نوع ربات قابلیت تشخیص آتش و حرکت به سمت آن برای انجام  عملیات لازم را دارا می باشد.

ربات فوتبالیست:  این نوع رباتها ماشین هایی می باشند که به صورت خودکار با استفاده از سنسور ها بر روی توپ یا زمین فوتبال  نصب شده است ، توپ را تشخیص داده و باید توپ را در داخل دروازه حریف برسانند.

ربات مسیریاب : می‌تواند دنباله یک خط پررنگ با کنتراست بالا روی پس زمینه روشن یا برعکس (به طور مثال خط سیاه در پس زمینه سفید، یا خط سفید در پس زمینه سیاه) را دنبال کند.